Başlangıçta bir ekoblog olarak düşünülen ve geçtiğimiz günlerde sanal bir ekolojik ağ olarak hayata geçen Eko Harita’nın (ekoharita.com) kurucularından Alper Can Kılıç ile Eko Harita’yı, hazırlık aşamasını ve bundan sonra yapmak istediklerini konuştuk.

Haberin devamı için: https://yesilgazete.org/blog/2016/01/29/eko-haritanin-kurucularindan-alper-can-kilic-ile-konustuk/
Haberin devamı için: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/eko-haritanin-kurucularindan-alper-can-kilic-ile-konustuk-40046821
Sevgili Alper Tolga Akkuş’a çok teşekkür ederiz.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!