Bağımsız ve tamamıyla gönüllülerin maddi ve manevi emekleriyle hayatına devam eden bir oluşum olan EkoHarita’ya nasıl destek verebileceğinizi EkoHarita’nın kurucu gönüllülerinden Alper Can Kılıç ile konuşmuştuk. Başlangıç olarak EkoHarita’ya verebileceğiniz ilk destek EkoHarita’yı incelemek, keşfetmek ve paylaşmak… Sonrasında EkoHarita’da görmediğin, başkaları için de bilmesinin faydalı olacağını düşündüğün bir nokta varsa noktayı sen ekleyebilir ya da noktayı ekleyebilecek birisine EkoHarita’dan bahsedebilirsin. Ve eğer hala EkoHarita’ya üye değilsen, EkoHarita’ya kayıt olarak ekolojist ağına dahil olabilir, forumda ve EkoHarita zaman tünelinde paylaşımlar yapabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Devamı için: http://www.surdurulebilirlikadimlari.org/2018/05/29/4634//


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!