31 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen, Kadıköy Belediyesinin düzenlediği Çevre Festivalindeydik. Standımızı ziyaret ederek bizimle hem tatlı sohbetini paylaşan, bir taraftan bu vesileyle de EkoHarita gönüllüsü olan 😄 Sevgili Onur Yar ve emeği geçen Bizim Ev ekibine teşekkürlerimizle.

Bu keyifli programın tümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Kanala üye olmayı da unutmayın efem. 😉


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!