31 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen, Kadıköy Belediyesinin düzenlediği Çevre Festivalindeydik. Standımızı ziyaret ederek bizimle hem tatlı sohbetini paylaşan, bir taraftan bu vesileyle de EkoHarita gönüllüsü olan 😄 Sevgili Onur Yar ve emeği geçen Bizim Ev ekibine teşekkürlerimizle.

Bu keyifli programın tümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.
Kanala üye olmayı da unutmayın efem. 😉


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla