EkoHarita Gönüllüsü Alper Can Kılıç III. Gıda Toplulukları Çalıştayında tüm dostlara da duyuracağımız projemiz EkoHarita Topluluk Destekli Tarım Aracı ve Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok gıda oluşumundan gönüllünün inisiyatifiyle kurulan Topluluk Destekli Tarım Ağı – Haberler & Duyurular ile Topluluk Destekli Tarım Ağı – İletişim Grubu‘ndan, iklim değişikliğinden, çözüm yollarından, kent bostanları-gıda toplulukları ilişkisinden ve Roma Bostani‘ndan Ekoiq Kasım-Aralık sayısında yer alan “Yarın Ne Yiyeceğiz?: Gıda Güvenliğine ve Erişimine Yerel ve Küresel Bir Bakış” başlıklı dosyada “Temizlenmemiz Gerek” başlıklı yazısında söz etti.

Yazıya ulaşmak için: http://ekoiq.com/2018/12/17/temizlenmemiz-gerekiyor/


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!