🎉 03-04-05 Haziran tarihlerinde gelenekselleşen Kadıköy Çevre Festivali’ndeydik. 🌍 Roma Bostanı İnsanları, Ekofil Topluluk Destekli Yayıncılık ve Orta Toros’tan “Cellis’in Oğlakları” bizimleydi. Hasret giderdiğimiz buluşmamızı geç de olsa paylaşalım istedik.  Standımıza ve etkinliklerimize misafir olan ve yakın olsun uzak olsun EkoHarita’ya gönülden destek olan herkese teşekkürlerimizle. İyi ki varsınız. 💚 Doğa yolumuz olsun!

Gerçekleşen etkinlikler şöyleydi:
YEŞİL ALAN
13:00 Alper Can Kılıç ile Kentte Kompost Yapmak
15:00 Şebnem Ekici Alperen ile Ekofil Yayınları ile Topluluk Destekli Yayıncılık Sohbeti

B SAHNE
14:00 Sevil Baştürk ile Roma Bostanı İnsanlarıyla İşgalden Emsale
14:30 Büyükdere Bostanı ve Yeni Kent Bahçelerine Doğru

Detaylı program için:
https://cevrefestivali.kadikoy.bel.tr/Program

🤗Yeni etkinliklerde görüşmek üzere. Doğa yolumuz olsun!


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!