Selamlar…

Başlangıçta bir eko-blog olarak düşünülen, daha sonra bir sanal ekolojik ağ halini alan bu proje Alper, Yağmur, Sedef, Bilge ve Müge‘nin gönüllü çabaları ve çalışmalarıyla 2015 yılında filiz verdi. Başta basitçe düşünülen harita, daha sonra interaktif, herkesin dilediği yeri ekleyebileceği bir yapıya dönüştü. Site içerisinde bağımsız bir sosyal ağ oluşturularak, eğitimlere ile etkinliklere dair güncellenebilecek bir takvim ve tüm ekoloji temalı web sitelerinin içeriklerinin de bir arada toplanabilmesine olanak tanıyan bir otomatik veri toplama sistemi de projeye dahil oldu. Bu şekilde EkoHarita çok fonksiyonlu “Ekoloji Temelli İletişim, Bilgi ve Dayanışma Ağı” vazifesi görmek üzere geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden bir canlı portala dönüştü. 29 Ocak 2016 günü “Dünya Varmış!” diyerek ilk nefesini alan EkoHarita, günümüzde gönüllü ağını genişleterek nice güzelliklere, tanışıklıklara ve dayanışmalara vesile olacak yeni projelerin filizlenmesine de elinden geldiğince olanak tanıyor.

 

E-Bültene Kayıt Ol 🥰

* indicates requiredBu bağımsız oluşuma hemen, şimdi destek olabilirsin!
EkoHarita gönüllülerin maddi ve manevi emekleriyle gerçekleştirilen projelerden sadece birisi  ve EkoHarita’nın webde barınmasını sağlamak üzere yıllık bazı masraflar söz konusu. Bu sürece maddi destekte bulunmak istersen aşağıdaki destek tuşuna basarak bunu gerçekleştirebilirsin. Yapılan destekler, yeni projeler, mevcut projeler ve EkoHaritanın sürdürülebilirliği için kullanılacaktır. Teşekkürler.

veya diğer alternatif yöntemleri konuşmak için haberleşmek için formu doldurarak

destekolclick


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Pin It on Pinterest