🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

BİLGİ: Dayanışma Toplulukları ve Ağları

Anasayfa Forumlar Dayanışma Toplulukları ve Ağları BİLGİ: Dayanışma Toplulukları ve Ağları

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #297612
  Alper Can Kılıç
  Anahtar yönetici

  Selamlar,
  Yeni dayanışma grupları, toplulukları, ağları kuruluyor. Bu kriz durumuyla hepimiz elimizden geleni yaparak birlikte mücadele etmeye ve bu kötü günleri birlikte atlatmaya çalışıyoruz. Dayanışma ağlarımızı geliştirerek umudu paylaşalım…

  Dayanışma gruplarının ve ağlarının daha erişlebilir olması için bir form oluşturduk. “Dayanışma Grupları Bilgi İletme Formu” yoluyla toplanan veriler bu sayfada, aşağıdaki tabloda yayınlayarak dayanışma gruplarının görünürlüğü artacak ve katılım kolaylaşacak ayrıca ağlar arası iletişimin yolu açılacaktır. Bu sebeple bu formu sosyal medya hesaplarınızda ve mail gruplarınızda paylaşmanızı rica ediyoruz.

  Sayfada sağ tarafta yer alan kutuda gördüğünüz Discord isimli uygulama yazılı ve sesli bir iletişim uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden birbirimizle haberleşmek, birbirimize destek olmak ve belki yöntemlerimizi paylaşmak üzere bir araya gelebiliriz. Cep telefonlarınıza ya da bilgisayarınıza discord uygulamasını yükleyerek “Connect” tuşuna basarak ya da davet linkini tıklayarak gruba katılabilirsiniz.

  Eğer bir forum/tartışma ortamına ihtiyaç duyarsanız “Dayanışma Toplulukları ve Ağları Forum Kategorisi”ni bu amaçla kullanabilirsiniz ve kalıcı, yazılı, takip edilebilir bir iletişim sürdürebilirsiniz.

  Önerilerinizi dayanisma@ekoharita.org adresine iletebilirsiniz. Sağlıkla kalın…

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla