Ercan ben ilk ben geldim sanırım sonraki gelen arkadaşlar hoşgelin ;)

Anasayfa Forumlar Tanışma & Tartışma & Karar Ercan ben ilk ben geldim sanırım sonraki gelen arkadaşlar hoşgelin ;)

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #26206
  ercan albayrak
  Katılımcı

  Bu gün fırsat bulup siteyi inceledim. Gezinirken foruma denk geldim ve bir merhaba diyeyim dedim ancak benden başka kimse yok galiba.

  Kimdir ercan : Şu an Düzce’de yaşıyorum. Kamuda memur olarak çalışıyorum.  Birkaç yıldır yıllık izinlerimin bir kısmını muhtelif çiftliklerde (permakültür) gönüllü olarak geçirmekteyim. Bir gün doğada yaşam kurma hayali ile araştıran, deneyimleyen bu yoldaki insan ve topluluklara temas eden biri diyebiliriz.

  #26238
  Alper Can Kılıç
  Anahtar yönetici

  Hoşgeldin Ercan,

  Forum biraz atıl olarak beklemede. 🙂 Güncelleğini kaybetmiş bir uygulama olsa da, bilgi saklama adına sağlıklı. Bu aracı daha uygun bir hale getirip kullanılması ümidindeyim. EkoHarita yaklaşık 30 gün sonra 1 yılını dolduracak, bu stabilizasyon sürecinde, projenin eksikleri tamamlandı ve sürdürülebilirliği sağlanıyor, umut büyüyor. 🙂 Gönüllü koordinasyonunu henüz tam anlamıyla yapabilmiş değiliz. Senin de yapmış olduğun gibi, gönüllü başvurularının da tümünü aldık ve yanıtladık. Kısmetse Ocak ayında bir tanışma, konuşma imkanımız olacak. Daha organize şekilde bilginin daha çok insana yayılması, özgürleşmesi, deneyimlerin paylaşılarak pek çok hayatta tekrar yaşam bulması ve büyümesi için çalışacağız.

  Bu arada özür dilerim. Kendimi tanıtmayı unuttum. Ben Alper. Dünyalıyım. Dünyayı ve barındırdığı tüm yaşam formlarını tanımak çabasındayım, aynı zamanda nasıl yaşadıklarını gözlemlemek, gözlemin ötesine geçerek deneyimlemek, deneyimlemenin de ötesine geçerek bu ilişkileri yeri geldiğinde bir tasarım dahilinde kurgulamak ve uygulamak niyetindeyim. Konuşacağımız çok şey var. 🙂

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Pin It on Pinterest