selamlar

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #42658
  murat demirtaş
  Katılımcı

  Selamlar, 2013 yılında ekmek yapmaya başladım. 2014 kasım ayından itibaren de hem kendi evimize hem de yakınlarımıza ekmek yaparak yeni bir yola girdik. Zamanla çeşitli kriterler oluştu kendiliginden. Bunlar bizim yaşam şeklimiz ile örtşerek ilerliyor. Elimizden geldigince az tuketerek ekmek yapmak amacımız. Hem uretimde hem de daıgıtımda en az çöp ureterek ilerlemeye çalışıyoruz. Yerel bir ureten olmak onemli bizce. Bu yuzden ve en azından ekmek için kargo kulllanmamaya çalışıyoruz.

  İlk başlarda evimize bir ek gelir olarak başladık. Son bir yılda ise geçim kaynagımız oldu tamamen. Sanırım surdurulebilir bir model olma yolundayız. Daha çok insanın ekmek yapmasına, dagıtmasına ön ayak olmak için gelişmeye çalışıyoruz.
  Sevgiler

   

   

   

  #42871
  Alper Can Kılıç
  Anahtar yönetici

  Selamlar Murat, hoşgeldin tekrar 🙂

  Fırınımdan ekmekler hakkında daha fazla bilgi almak ve Murat’ı tanımak için https://www.ekoharita.org/project/firinimdan-ekmekler/ Fırınımdan Ekmekler sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. 🙂

2 yazı görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla