Bugün EkoHarita için Ne Yapabilirsin? Hadi Başlayalım!

 

1- Takip Et / Paylaş

2- İncele / Fark Et / Bağ Kur

3- Nokta Ekle

EkoHarita’da görmediğin bir yer mi var? Noktayı sen ekle ya da noktayı ekleyebilecek birisine EkoHarita’dan bahset! 😉

4- Üye misin?

YOKSA SEN HALA? 😑

EkoHarita’ya kayıt olarak ekolojist ağına dahil olabilir, forumda ve EkoHarita zaman tünelinde paylaşımlar yapabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınla iletişim kurabilirsin. E hadi kucaklaşalım?

5- Üret

6- Takip Et / Paylaş / Çoğalt

7- Gönüllü Ol

ekoharita-300x300-bilgieksikDevam ederken desteğin gerekiyor!

Sayısız nokta, içerik ve bu noktalara ait görsellerin temini, iletişim ve pek çok konuyla alakalı olarak ekibin bir parçası olarak projeye destek olmak istersen gönüllü formunu doldurabilirsin. ☺

8- Destek Ol

Bu bağımsız oluşuma hemen, şimdi destek olabilirsin!
EkoHarita gönüllülerin maddi ve manevi emekleriyle gerçekleştirilen projelerden sadece birisi  ve EkoHarita’nın webde barınmasını sağlamak üzere yıllık bazı masraflar söz konusu. Bu sürece maddi destekte bulunmak istersen aşağıdaki destek tuşuna basarak bunu gerçekleştirebilirsin. Yapılan destekler, yeni projeler, mevcut projeler ve EkoHaritanın sürdürülebilirliği için kullanılacaktır. Teşekkürler.

destekol

  • “Beklemede” -2017 Yılı- Host&Domain Masrafı – Yıllık 1500 🙁 0%
  • “Tamamlandı” -2016 Yılı- Host Masrafı – Yıllık 750 ☺ 100%

Formu doldurduğunda, desteğini bize nasıl ulaştırabileceğine dair bir mail alacaksın. Şimdiden çok teşekkür ederiz. ☮ ✌️ 💞

*Adın ve Soyadın

Varsa Ekoharita Üye Adın
(Hala üye olmadıysan tıkla! 😮)

*E-posta Adresin

*Telefonun

İçinden geçenleri duymak isteriz 🦉


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

Paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsin. Evet! Yapabilirsin! (Bu esnada arkada Eye Of the Tiger çalmaktadır.)

Shares
Araç çubuğuna atla