🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

APELASYON E-Dergi

İki yıl kadar önce kendi aramızda paylaşımlar yapmak için küçük bir grupla yola çıktık. Yemeğimizi yiyip, şarabımızı içip, sohbetimizi yapıyor farklı konuları tartışıyorduk. İlk odağımız bağcılık ve gastronomiydi. Bu bağ iyi, şu üzüm güzel, o yemek pek leziz, şu lokanta harika…
Zamanla grubumuz büyümeye başladı. Farklı sektörlerden dostlarımız katılmaya başladı sohbetlerimize. Üzümden zeytinyağına, kahveye, peynire, yöresel lezzetlere, gezi güzergâhlarına, tarihe ve felsefeye girildi. Hepimizin ortak sevdası bağ ve üzümdü; üzüm ki tüm dünya dinlerinin kabul ettiği kutsal ve ölümsüzlüğün sembolü, tarihi, felsefeyi, geleneği, emeği, teri, ahengi, ölümsüzlüğü, aşkı, tekniği görmek isteyenlerin bitkisi.
Hepimizin anlayabileceği ve öğrenebileceği ortak bir dil konuşmaya çalışmak, korkusuzca ben bunu sevdim, şunu sevmedim çünkü şu nedenle diyebilmek, ezberlemeden öğrenerek konuşmak, kimseyi küçük görmeden, en iyi ben bilirim demeden ahenkle paylaşım yapmak grubumuzun ana hedefi oldu. Zamanla konuştuğumuz konular daha da zenginleşmeye ve farklılaşmaya başladı. Bizler de bilgilerimizi ve birikimlerimizi dostlarımız, sektörümüzdekiler ve dünya ile paylaşmaya karar verdik ve ortaya çıkıverdi “Apelasyon”.

Türkçe
İnternet Dergisi
ISSN:2149-4908

Web sitesi: http://apelasyon.com/

Dergi arşivine: http://apelasyon.com/Arsiv adresinden erişebilirsiniz.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla