🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

ATLAS

Keşif Ve Coğrafya Dergisi

Atlas, Türkiye’de Nisan, 1993’den beri yayımlanan bir aylık coğrafya ve keşif dergisidir. Çevre ve tarihi sitler ile ilgili haberler de dergide yer alır.Doğan Burda Dergi bünyesinde çıkarılan derginin yayın yönetmenliğini 2014 Şubat tarihine kadar Özcan Yüksek yapmıştır,şimdi ise Sinan Çakmak yapmaktadır.Yayın danışmanlığını ise Mehmet Yaşin yapmaktadır.Atlas Tatil, Arkeo Atlas, Atlas İstanbul ve FotoAtlas gibi 3 aylık ya da yıllık olarak yayımlanan ekleri de vardır.

Yayıncı
Doğan Burda Dergi
Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İcra Kurulu Başkanı
Mehmet Y. Yılmaz

Yayın Direktörü
Murat Köksal
Yayın Danışmanı
Mehmet Yaşin

Bkz. http://www.atlasdergisi.com/kunye

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla