Beşiktaş Kooperatifi Girişimi

“Endüstriyel üretim dışında kalan üreticilerin çabalarını destekleyecek ve onları tüketiciyle buluşturacak yerel inisiyatifler gelişiyor. Bu kapsamda atalık tohumlarla, doğayla uyumlu üretim yapan üreticilere aracısız ulaşma hakkımız için adım atma zamanının geldiğini düşünüyor ve semtimiz Beşiktaş’ı bu ürünlerle buluşturabilmek için adım atıyoruz. Genetiği değiştirilmiş tohum değil doğal atalık tohum kullanan, kimyasal girdisi bulunmayan, bilge köylü tarımı anlayışına sahip üreticilerin ürünlerini komşularımıza ulaştırmayı ve bu üreticileri de güçlendirmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı gıdaya aracısız ulaşmak isteyen ve aynı semti paylaştığı komşularını da bu konuda adım atmaya çağıran bizler Beşiktaş Kooperatifi’ni kurmak için bir araya gelirken, herkesin sağlıklı gıdaya ulaşabilmesi için bütün Beşiktaşlıları inisiyatif almaya çağırıyoruz.”

0 Yorum

Bir İçerik Gönder


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir.

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

Paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsin. Evet! Yapabilirsin! (Bu esnada arkada Eye Of the Tiger çalmaktadır.)

Shares
Araç çubuğuna atla