🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Bodrum 12 Ay Bostan Rehberi

Hope Holtzman

Bu rehberde yer alan bilgiler 20 yıllık deneyimlerimize dayanmaktadır. Okuyacağınız sayfalarda anlatılanları, bizi 12 ay boyunca besleyen ufak, organik bahçemizde kendi biriktirdiğimiz tohumlarımızı ekerek, ürünlerimizi yiyerek, paylaşarak ve verdiğimiz emeğin tadını çıkartarak edindik.

Bu bilgilerin herkesin yararına kullanılmasını diliyorum. Benzer keşifleri yapmış, yerküremizdeki yaşamın devamı, ailemiz ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan bu yaşam şeklini benimsemiş kişilerin topraklarına özenle yaklaşarak ve kendi tohumlarını biriktirerek başkalarına iyi örnek olmlarını ve bu rehberi aydan aya neler ekilebileceğini izlemek için faydalı bulmalarını umuyorum.

Türkçe

El çizimi 32 sayfa,14,5×20 cm

2.Baskı: Mart 2015

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla