🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

ÇÖMELEK DOĞAL ÜRÜN ÇİFTLİĞİ

Çiftlik, yörede tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bir grup üreticinin oluşturduğu bir ortaklık işletmesidir. Bölgenin doğal yapısının organik tarıma – hayvancılığa uygun olması özellikle keçi sütü, yumurta, sofralık kayısı, ceviz, bal, elma, nar ekşisi, üzüm pekmezi üretiminin sonucunda tüketicilerin damak tadına özgü doğal ürünlerin yıllardır pazarda Çömelek ürünleri olarak tanınmasına yol açmıştır. Çömelek doğal ürün çiftliği çam ve ardıç ormanlarıyla çevrili tertemiz bir doğal çevrede bulunmaktadır.

 

Kaydet

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaydet


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

Paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsin. Evet! Yapabilirsin! (Bu esnada arkada Eye Of the Tiger çalmaktadır.)

Shares
Araç çubuğuna atla