🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Doğal Besin, Bilinçli Beslenme (DBB) Ağı

“Doğal Besin, Bilinçli Beslenme” grubu, doğa-dostu yöntemlerle üretilen sağlıklı besinlere aracısız şekilde ulaşmak isteyen ve bunun için sorumluluk alan bireylerden oluşur. Topluluk destekli üretim biçimlerini destekleyen bir ‘katılımcı onay sistemi’ modelidir. DBB duyarlı üreticiler ile alıcıları yakınlaştırmayı, iletişimi ve teması artırmayı, karşılıklı güven oluşturmayı hedefler ve her türlü aracısız ürün temini yöntemini destekler. DBB grubu içinde lojistik hizmeti sunan özel bir yapı yoktur. İsteyen herkes üreticilerden bireysel veya toplu siparişler yapabilir, ödemeyi de doğrudan üreticiye yapar. Bütün grup katılımcıları, ürünlerin nakliyesi ve teslimiyle ilgili olarak, tek tek üreticilerin sunabildiğinin ötesinde kolektif ve yenilikçi çözümler geliştirmeye ve yardımlaşmaya teşvik edilir (ortak siparişler, mekan sağlama, vs.)

Kaydet

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla