🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

EKOTOPYA

Şehrin merkezinde bir Ütopya
Evet efendim, artık faaliyetteyiz… Biz kim miyiz?
İstanbul Sarıyer ve Kilyos arasında, 4,5 dönüm üzerinde, hali hazırda var olan bir fidanlığı 3 arkadaş devir aldık. İçimizden biri, Alp, hem ziraat mühendisi hem de yapı mimarı ve peyzaj işlerinde ciddi deneyime sahip. Geçmişte havalimanı, olimpiyat sahası gibi alanların profesyonel olarak tasarımını ve uygulamasını yapmış. Lakin şimdilerde butik işlerden keyif aldığını söylüyor. İşini severek ve özenle yapan birisi. Diğer arkadaşımız Mert, son derece üretken bir sanatçı; özellikle ahşap işlerinde pek hünerli ve kendisi diğer doğal yapı malzemelerini kullanarak son derece yaratıcı ve sıra dışı mobilya tarzı ürünler üretiyor. Ben, Eylem, ise jack of all trades :p Şaka bir yana benim alanıma da komün üretim ve tüketim, permakültür, doğal tarım, şifalı bitkiler, sağlıklı beslenme, yoga ve meditasyon giriyor.
Her birimizin sahip olduğu yeti ve deneyimlerin sonucunda ortak bir noktada hizmet vermeye; İstanbul’un içinde hala nefes alınabilen bir semtte, ortak üretimin ve paylaşımların yapılabildiği bir sosyal alan oluşturmak hayali ile kolları sıvadık.

Kaydet

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kaydet


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla