🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Geo

Gezi ve Keşif Dergisi

İlk kez 1976 yılında Almanya’da yayımlanan GEO dergisi, bugün 20 ülkede ulaştığı 12 milyon okur sayısıyla önemli bir başarıya imza atmış uluslararası birmarka. Merak eden, farklı dünyaları ve bakış açılarını tanımak isteyen, günlük yaşamın rutinlerinden sıyrılıp tutkularının peşinden gidebilen, özgür yürekli, özgür beyinli insanların buluşma noktası olan GEO için aslında tam bir “bilgi arsızı” demek doğru olacaktır! GEO, zenginliğiyle okurlarını her ay yeniden büyülüyor. Bildiğinizi sandığınızı yeniden öğretiyor; bakış açınızı yeniliyor. GEO’nun ilkeli ve güvenilir yayıncılık misyonuyla hikâye ettiği konular çok kapsamlı: Seyahat, keşif, tarih, kültür, sağlık, sosyoloji, psikoloji, hayvanlar âlemi, sualtı dünyası, bilim, felsefe, din, politika… Derginin bu alanlarda ortaya çıkardığı özel haberler, dikkat çekici fotoğrafar ve sıcak yazı tonu, farklı ülke ve kültürlerde başarılı olmasının ardındaki en önemli etkenlerden.

Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.

İCRA KURULU BAŞKANI:
Mehmet Y. Yılmaz

YAYIN
YAYIN DİREKTÖRÜ (SORUMLU):
M. Melda Narmanlı Çimen

Yayın Yönetmeni:
Yeşim Nur Mantaş

Görsel Yönetmen:
Bahar Alpogan

Editör:
Ömürnaz Kurt

Bkz. http://www.doganburda.com/yayin-detay/gezi-kesif/aylik/geo/kunye

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla