🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Homeros Gıda Topluluğu

Homeros Gıda Topluluğu’na Davetlisiniz!

Homeros; sürülmüş bir tarlayı, buğdayı, ekmeği, kuşların uçuşunu, yontulmuş bir iskemleyi, limanda bir geceyi ve gemileri anlatır. Yalındır, canlıdır, klasiktir… Biz de İzmir’de yaşadığı kabul edilen ve adını bu bölgeye veren antik çağ ozanı Homeros’tan esinlendik ve gıdamızın hikayesini yeniden yazmak üzere Bornovalılar olarak kendimize Homeros Gıda Topluluğu adını verdik.

Tanışma çemberinde her türlü gıda alışverişinden önce; birbirimiz hakkında bilgi alışverişlerinde bulunduk, kendimizi, niyetimizi ve bu topluluktaki yerimizi, nasıl var olmak istediğimizi daha iyi anlamaya çalıştık. Topluluğun dinamiklerini beraberce belirlemeye çalıştık, topluluk olmak nedir onu tartıştık.

Bu hayallerimizi gerçekleştirmek için; bir sonraki aşama olarak, topluluğun ilkelerini belirledik. Gönüllülerden oluşan çekirdek ekibin hazırladığı ilkeler taslağının üzerinden geçip, maddeleri tek tek konuşup, içselleştirerek oy birliği ile kabul ettik.

Siz de bizimle aynı ilkeler ışığında yürümek istiyorsanız, üretimimiz doğa dostu ve tüketimimiz sağlıklı olsun diyorsanız sizi de bekliyoruz!!!

https://www.facebook.com/groups/homerosgt/

1 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla