🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

I. Gıda Toplulukları Çalıştayı – Çıktılar Kitapçığı

Yazan: Yeryüzü Derneği Gönüllüleri
Editör: Müge Alaboz, Seval Ebru Yıldız Sarı
Düzelti: Aytaç Timur, Alper Can Kılıç, Sedef Güneş, Berk Öktem, Sezgin Sarı
Dizgi: Hüseyin Varış
Kapak: Sam Bradd – http://www.homeharvestfarms.com

Yeryüzü Derneği’nin düzenlediği, pek çok yerel üretici ve gıda temelli örgütlenmenin yer aldığı, Boğaziçi Üniversitesinde, 5 Kasım 2016 Cumartesi günü gerçekleşen çalıştayın forum/sunum ve atölye çıktılarının yer aldığı kitapçıkta pek çok bilgi, izlenim, yorum ve deneyim yer alıyor.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla