🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

KIZILTEPE PERMAKÜLTÜR ÇİFTLİĞİ

Kızıltepe Permakültür Çiftliği, toprağı onarmak, sağlıklı ve besleyici gıda yetiştirmek, ahenkli topluluklar oluşturmak, bilgi ve deneyimleri yoluyla sürdürülebilir ve onarıcı üretimi köylüler için mümkün kılmak, kırsala gelmeyi ya da şehirde üretim yapmayı hayal eden kentlilere fırsatlar yaratmak amacıyla iki genç permakültür aktivisti tarafından kurulmuştur.

Haberler

  

1 Yorum

  1. ercan albayrak

    İlk gönüllülük yaptığım, ilk olması nedeniyle her zaman tüm güzellikleri ile hatırlayacağım, başka bir yaşamın mümkün olduğuna dair heyecan ve umutlarımın yeşerdiği çok şirin bir yer.

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla