🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Magma

Yeryüzü Dergisi

Yeryüzü dergisi olarak Magma’nın amacı, dünyamızı ve içinde yer aldığı evreni fotoğraflarla, kendi çıktığı yolculuklarla anlatırken, gezegenimizi koruyucu bilgi ve kültürleri de anlamak ve çoğaltmak. Bu yüzden de çok paydaşlı, doğa koruma alanındaki sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte kuruldu, hazırlandı ve yayınlanıyor.

Yüksek bir okur kitlesine ulaşmayı amaçlayan Magma, büyük bir yayın grubuna ait dergi değil. Derginin içeriğini hazırlayanların ortaklaşa katıldığı bir bütçeyle kurulmuş, çok ortaklı Evliya Çelebi şirketi tarafından yayınlanıyor. Özcan Yüksek dışında, okurların Atlas’tan tanığı pek çok isim de var. Kemal Tayfur, Necmi Karul, Oktay Uludağ, Güven Eken, Güneşin Aydemir bu isimler arasında.

Magma Dergisinin kurucuları ve destekçileri arasında Türkiye’nin önde gelen doğa koruma derneklerinde Buğday Derneği ve Doğa Derneği de yer alıyor. Ayrıca Doğa Okulu da paydaşlar arasında. Magma’nın abonelik hizmetlerini Doğa Okulu yürütecek, okurlarla, üyelerle birebir ilişki kuracak.

Yanı sıra Doğu Karadeniz’deki kültürel ve doğal koruma çalışmalarıyla tanıdığımız Gola Derneği de Magma ile birlikte. Derginin ilk sayısının ve gelecek sayılarının hazırlanmasında çok sayıda bilim insanı da bulunuyor.

Magma Dergisi bir Evliya Çelebi Yayıncılık A.Ş. dergisidir.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla