🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Marmariç Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği

Nasıl bir araya geldik?
1999 yılında Doğal Hayatı Koruma Derneği/Vakfı bünyesinde ve Viktor Ananias danışmanlığında Beyoğlu’da açılan Nuh’un Ambarı Ekolojik Ürünler Dükkanı ve Vejetaryen Restoran zamanla bir grup insanı bir araya getiren bir odak haline geldi. Bu kişiler daha sonra Kuzguncuk Evi’ne hayat verdiler. Bu ortaklaşa yaşam deneyimi, 2003 yılında başka arkadaşların da katılımıyla İzmir’in Bayındır İlçesine bağlı Dernekli köyünün terk edilmiş Marmariç (Mersinli) mevkiine taşındı.

Kimler var?
İbrahim Murat Akhuy, Ümit Kılıçgedik, Erkan Buğday, Füsun Köksal, Selen Akhuy, Yasin Sancak, Mete Hacaloğlu, Pınar Anıl Hacaloğlu, Mustafa Fatih Bakır, Saydam Beyazıt, Lale Pelin Beyazıt, Hayrettin Çağrı Gürbüz, Fahri Ulus Atayurt, Yalkın Yanık

daha da bir sürü dost ve destekçimiz var…

Amacımız ne? Ne yapıyoruz? Nasıl yapıyoruz?
Bizi bir araya getiren amaç, kırda ortaklaşa bir yaşam kurmaktı. Bir yandan yaşamın getirdikleri, bir yandan da kendi tercihlerimizle yoğrulup gidiyoruz.
Kendimizi tarif ederken kelimelere pek güvenmiyoruz, çok farklı yerlere giden çok farklı hayallerin aynı sözcükler kullanılarak tanımlanmaya çalışılabildiğinin farkındayız.
Bir şeyin en doğru, tek doğru, olduğunu savlamıyoruz. Bütün bunlar bizi birleştiren bir yolun olmadığı anlamına gelmiyor. Tercihlerimiz var.
Yaşarken ve yaparken öğreniyoruz. Değişiyoruz.

Haberler


 

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla