Oyunbaz Eğitim Kurumları

OYUNBAZ ATÖLYE NE DEĞİLDİR: Bir kreş, anaokulu, bakım merkezi, saatlik oyun alanı değildir. OYUNBAZ NEDİR, KİMDİR, NE YAPAR: Oyunbaz Bir sanat eğitim kurumudur. “Sanatla eğlence, öğrence” düsturuyla yola çıkan atölyemizde tiyatro, drama, capoeira, kukla, ahşap oyuncak, el sanatları (seramik, ebru, keçe, ahşap boyama…), müzik, orf ve enstrüman eğitimlerinin yanında yaş gruplarına göre tematik olarak planlanmış “oyun grubu” “kış okulu” “okul ertesi” programları sürmektedir. OYUNBAZ NE İÇİN ÇALIŞIR: Sorgulayan, arayan, soran, bulan, doğru bildiğinden şaşmayan, düzene karşı saçlarını sarkıtıp yeni çıkış noktaları arayabilme cesaretine sahip Rapunzeller, Kendi iç özgürlüğünün peşine düşen Küçük Kara Balıklar, Aradığını bulmak için çocuksu inadından vazgeçmeyen Küçük Prensler, Gidilecek yolda önce hedefleri belirlemenin gerektiğini bilen Aliceler, Tüm tel örgülere karşı özgürlükten, barıştan, bireysel farklılıklara saygıdan yana olan Brunolar için çalışır. OYUNBAZ’A NASIL DAHİL OLURUM: Oyunbaz’ da süreci gerektiren sanat eğitimi ve kişisel gelişim atölyelerine kayıt aylık olarak yapılır. Bunun yanında günlük sanat atölyeleri de çatkapı yapmak isteyenler için uygundur. KAÇ YAŞINDA OYUNBAZ OLUNUR: Bütün çocuklar zaten bir oyunbazdır lakin grup çalışmalarına 2-3 yaş arası anneleriyle, 3 yaş üzeri annesiz katılabilir.OYUNBAZ’DA SADECE OKULÖNCESİ EĞİTİM Mİ VAR: Tabi ki hayır! Oyunbaz’da ilkokul, ortaokul, lise grupları da çılgın oyunlar peşinde koşuyor.http://oyunbazalternatifegitim.blogspot.com.tr

Haberler

  

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla