SALT BEYOĞLU

SALT Beyoğlu, 1130 metrekarelik programlama alanı ile öncelikle bir sergi mekânıdır. İstiklal Caddesi ile kurumun arayüzünde, günlük program bilgilerinin paylaşıldığı giriş mekânı Forum yer alır. Girişin uzantısına eklemlenen Açık Sinema, programlı gösterimlerin yanı sıra anlık etkinlikler, performanslar, konuşmalar için samimi bir platform oluşturur. SALT Beyoğlu yapısında ayrıca, SALT Mutfak’ta faaliyet gösteren Gastronomika, Ahmet Öğüt’ün yürüttüğü Aciliyet Mektebi, Robinson Crusoe 389 ve Slow Food Gençlik Ağı İstanbul Ekibi’nin programladığı ‘Bahçe’ bulunmaktadır.

     

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest