🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Haberler

Scarabus Farm

Scarab, Latince scarabaeus eski Mısır inanışına göre yumurtalarını bokun içine yuvarlayarak bırakan bok böceği şeklindeki önemli bir semboldür. Bu böcek güneşin doğuşu, Khypri, kutsal bir inanışla ilişkilendirilmiş ismi scarab hiyeroglif (simge-yazı) ile yazılmış ve sabah güneşini gün boyunca doğrusal bir disk üzerinde yuvarladığına inanılıyordu. Scarab hiyeroglif, Khypri, var oluş, belirme, gelişme, büyüme ve itibar gibi çeşitli fikirleri temsil etmek üzere tüm dönemlerde eski Mısır tarihinde en sevilen nazarlık formu olarak kullanılıyordu.

Çiftliğimizde bok ağaçlara gübre olarak kullandığımızdan bizim için çok önemli. Bitkilere ve toprağa direk olarak çok faydalı bize de dolayısı ile faydalı. Bu yüzden kendimize scarabus, çiftliğimize de Scarabus Farm diyoruz. İsim olarak uluslararası olmak adına ingilizce bir isim seçtik çünkü biri Türkiye’de diğeri Tayland’da iki çiftliğimiz var.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla