🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

TUĞBA&HAKAN ÇİFTLİĞİ

800’ü delice, 1200’ü Alicantes Bouschet şaraplık üzümünden oluşan 2000 köklük üzüm bağı; rakı, şarap, pekmez, pestil, sirke yapımı, kurutulmuş ve patlatılmış şaraplık üzüm.
10’u delice, 7’si aşılı zeytin ağaçları; delice zeytin yağından tıbbi aromatik bitkilerden yağ çıkarma, şifalı sabun yapımı (balmumu, delice zeytinyağı ve aromatik bitkilerden)
Özel ırk tavuk yetiştiriciliği; etlik ırk cornish (indian game) ve plymouth, yumurtalık ırk lohman
Fenni petekli ve karakovan arıcılık; bal, balmumu, saf arı balmumundan fenni petek, mum, polen, propolis, propolis tentürü, bal rakısı, bal şarabı
Solucan gübresi şimdilik üretimi başlamış olan ürünlerimiz.
2016-2017 içinde ekolojik ev inşaatı başlayacak.

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla