Türeticinin El Rehberi

Tüketmeye yönelik bir alışveriş anlayışı nasıl sürdürülebilir? Bir süre sonra alacaklarımız tükendiğinde, ortada alacak bir şey kalmadığında ne olacak?

Alışveriş ancak gerçek ihtiyaçlarımıza karşılık veren doğal varlıkları besleyen bir yapıyı destekleyerek sürdürülebilir. Yani TÜKETİCİ değil, TÜRETİCİ olarak…

Türeticinin El Rehberi, Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği Dönüşüm Kitaplığı’nın 3. kitabı. 128 sayfalık bu el kitabı gerçek gıdaya, zehirsiz temizlik ürünlerine, sağlıklı bir yaşama ulaşırken, aynı zamanda doğada bıraktığımız derin ayak izlerimizi azaltmak için yol gösterici bilgiler içeriyor. İlk adımı sorular sorarak atabiliriz. Sorularımıza bulduğumuz yanıtlar, tercihlerimizi, tercihlerimiz de geleceğimizi belirliyor.

Türeticinin El Rehberi’ni aşağıdaki butona tıklayarak, artık internet üzerinden okuyabilirsiniz.

Yayımlayan
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme
Derneği İktisadi İşletmesi
Editörler
Berkay Atik, Oya Ayman
Yazarlar
Güneşin Aydemir
Oya Ayman
Günnur Başar
Sibel Bulay
Zeynep Çelen
Serdar İskit
Gizem Altın Nance
Mercan Uluengin
Çizimler
Neval Ergün
Tasarım ve Uygulama
Bilge Bostan

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Pin It on Pinterest