Yeşilist

Yeşilist, 2010 yılında Türkiye’nin ilk yeşil rehberi ve sürdürülebilir yaşam platformu olarak kuruldu. İlk başta sürdürülebilir, temiz ve çevre dostu üretim yapan firmaların listelendiği bir rehber olarak tasarladığımız bu platform zaman içerisinde takipçilerimizin görüşleri de göz önünde bulundurularak büyüdü, gelişti ve hem online hem de offline olarak hizmet veren bir oluşuma dönüştü. Yeşilist artık 60’dan fazla yazarı, yüzlerce firma barındıran bir rehberi, binlerce makalesi ve on binlerce seveni olan yemyeşil bir oluşum. Ekibimiz de Yeşilist’i sevenleri yeşil yaşam konusunda bilgilendirmek, eğitim ve atölyeler düzenlemek, yeşil danışmanlık yapmak, sürdürülebilirliğin her alanına dair istek, merak ve ihtiyaçlarını karşılamak için zevkle çalışmakta.

Haberler

 1. Yeşil Posta: Ülkemizden ve dünyadan haberler
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 11 hours ago
 2. Yeşil Posta: Ülkemizden ve dünyadan haberler
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 7 days ago
 3. Yeşil Posta: Ülkemizden ve dünyadan haberler
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 13 days ago
 4. İş dünyasında yeni liderlik normu: Yenileyici Liderlik
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 13 days ago
 5. Yeşil Posta: Ülkemizden ve dünyadan haberler
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 20 days ago

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest