Yeşilist

Yeşilist, 2010 yılında Türkiye’nin ilk yeşil rehberi ve sürdürülebilir yaşam platformu olarak kuruldu. İlk başta sürdürülebilir, temiz ve çevre dostu üretim yapan firmaların listelendiği bir rehber olarak tasarladığımız bu platform zaman içerisinde takipçilerimizin görüşleri de göz önünde bulundurularak büyüdü, gelişti ve hem online hem de offline olarak hizmet veren bir oluşuma dönüştü. Yeşilist artık 60’dan fazla yazarı, yüzlerce firma barındıran bir rehberi, binlerce makalesi ve on binlerce seveni olan yemyeşil bir oluşum. Ekibimiz de Yeşilist’i sevenleri yeşil yaşam konusunda bilgilendirmek, eğitim ve atölyeler düzenlemek, yeşil danışmanlık yapmak, sürdürülebilirliğin her alanına dair istek, merak ve ihtiyaçlarını karşılamak için zevkle çalışmakta.

Haberler

 1. Ne sürdürülebilir ne de çevreci!
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 13 hours ago
 2. Oyunu bozdu: Patagonia’nın kurucusu milyarlarca değerindeki şirketinin karını çevre kuruluşlarına bağışladı
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 2 days ago
 3. Yeşil Posta: Ülkemizden ve dünyadan haberler
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 5 days ago
 4. Biyofili nedir, hayatımızdaki etkileri nelerdir?
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 7 days ago
 5. Yaşamdan değil, güç ve kontrolden yana II
  Kaynak: Yeşilist Yayın tarihi: 8 days ago

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla