SAKÜDA

SAKÜDA Sakarya çevresinde ekolojik üretim yapan bir grup küçük üreticinin oluşturduğu bir dayanışma ağı. 2017 Sonbaharından bu yana sekiz küçük üreticiyi kapsayan bir grup olduk. Bölgemizde pek çok küçük üretici ile iletişim halindeyiz. Bu bilgi ve deneyim paylaşımlarının süreç içinde dayanışma ağımızı genişleteceğine güveniyoruz. Bizlerde aynı zamanda tüketiciyiz ve sizler gibi “keşke o da olsa, bu da olsa” özlemini anlıyoruz. Ancak hedefimiz ürün yelpazemizi genişletmek değil, ekolojik üretime ve emek veren küçük üreticiye destek olmak. Nokta ile ilgili: Saküda dayanışma ağının her hafta bir mektup ile birlikte gönderdiği haftalık ürün listesinin hazırlanıp paketlendiği yerdir, bu ağın lojistik merkezi ve fikir merkezidir..

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Pin It on Pinterest