Selamlar…

Başlangıçta bir eko-blog olarak düşünülen ve daha sonra bir sanal ekolojik ağ halini alan bu proje Alper, Yağmur, Sedef, Bilge ve Müge‘nin kişisel çabaları ve çalışmalarıyla 2015 yılında filiz verdi. Başta basit düşünülen harita, daha sonra interaktif, herkesin dilediği yeri ekleyebileceği bir haritaya dönüştü. Ardından site içerisinde bağımsız bir sosyal ağ yapısı oluşturularak eğitimlere ve etkinliklere dair güncellenebilecek bir takvim ile tüm ekoloji temalı web sitelerinin içeriklerinin de bir arada toplanabilmesine olanak tanıyan bir otomatik veri toplama sistemi de projeye dahil oldu. Bu şekilde EkoHarita çok fonksiyonlu bir portala dönüştü.

Daha yapılacak çok iş var! Sen de EkoHarita ekibine dahil olmak ve tüm bu çalışmalara ilgin dahilinde, gönülden destek olmak istersen, aşağıdaki formu doldurman yeterli. Görüşürüz. ☺

✎ Geri Bildirim Formu

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

🌏 EkoHarita Gönüllüsü Ol 🌄 💌 ✌️

Adın (gerekli)

Soyadın (gerekli)

E-posta Adresin (gerekli)

Telefonun

Konu

Mesajın

Destek Olabileceğin Alanlar
Havadisler/YazıHavadisler/HaberHavadisler/EtkinlikHavadisler/KitapHavadisler/Filmİçerik(Grafik/Video)Sosyal MedyaHerhangi Bir Konu 😉

Kod
captcha

destekol

Bu bağımsız oluşuma hemen, şimdi destek olabilirsin!
EkoHarita gönüllülerin maddi ve manevi emekleriyle gerçekleştirilen projelerden sadece birisi  ve EkoHarita’nın webde barınmasını sağlamak üzere yıllık bazı masraflar söz konusu. Bu sürece maddi destekte bulunmak istersen aşağıdaki destek tuşuna basarak bunu gerçekleştirebilirsin. Yapılan destekler, yeni projeler, mevcut projeler ve EkoHaritanın sürdürülebilirliği için kullanılacaktır. Teşekkürler.

destekolclick

  •   “Beklemede” -2017 Yılı- Host&Domain Masrafı – Yıllık 1500 🙁 0%
Şimdi Destek Ol 🍀

Formu doldurduğunda, desteğini bize nasıl ulaştırabileceğine dair bir mail alacaksın. Şimdiden çok teşekkür ederiz. ☮ ✌️ 💞

*Adın ve Soyadın

Varsa Ekoharita Üye Adın
(Hala üye olmadıysan tıkla! 😮)

*E-posta Adresin

*Telefonun

İçinden geçenleri duymak isteriz 🦉

  • ✓ “Tamamlandı” -2016 Yılı- Host Masrafı – Yıllık 750 100%
Teşekkürler! ☮ ✌️ 💞 - 2016

Aykut Alp Sefer
Nezih Yaşar
Eylem Koşar
Desteklerinizden ötürü çok teşekkürler!
Sağ olun, var olun! ☺
2016 yılı EkoHarita host ve domain masrafları desteklerinizle toplandı. Ödemeler gerçekleşti. EkoHarita’nın devamlılığına destek olduğunuz ve paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir.

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

Paylaşarak daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsin. Evet! Yapabilirsin! (Bu esnada arkada Eye Of the Tiger çalmaktadır.)

Shares
Araç çubuğuna atla