“Eko Harita’yla tanıştınız mı?
Açık Radyo’da bu sabah çiçeği burnunda bir ekoloji portalını konuşuyoruz. Ekoloji mücadelesinden havadisleri, iyi örnekleri, yaklaşan etkinlikleri toparlayıp önümüze seren ve tüm kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurabildiği Eko Harita’yı, kurucularından Alper Can Kılıç anlatıyor.
Haritanın içeriğini, böyle bir portala neden ihtiyaç duyulduğunu, Eko Harita’yı hangi adımlarım beklediğini ve nasıl katkı verebileceğinizi öğrenmek için 94.9 Açık Radyo’da, 10:30’da Tohumdan Hasada Ekolojik Yaşam’a bekliyoruz.”


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!