🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞

Takipleşelim 😉
https://www.facebook.com/ekoharita https://www.facebook.com/groups/ekoharita https://twitter.com/ekoharita https://plus.google.com/+Ekoharita https://www.instagram.com/ekoharita/ https://www.youtube.com/c/Ekoharita https://soundcloud.com/ekoharita https://www.ekoharita.org/wp-content/uploads/2016/02/Soundcloud.png
www.ekoharita.com

Yaklaşık 2 yıldır teorik ve pratik olarak üzerinde çalıştığımız yeni projemiz www.ekotopluluk.org yolda!

Açılır açılmaz haberdar olmak isteyenlerden iseniz, web sitesinde yer alan mail kutucuğunu doldurabilirsiniz. 🙂

15 Temmuz Pazartesi günü, De-Urban Design Studio, Tasarım Atolyesi Kadıköy, Kadıköy Belediyesi ve Girne Amerikan Üniversitesi Yaz Okulu ortaklığında gerçekleşen etkinlikte Ekotopluluk projemizden de bahsettik ve gıda topluluklarının gerekliliğine vurgu yapmaya çalıştık.

Yaşasın Gıda Toplulukları

EkoHarita Gönüllü Kurucularından Alper Can Kılıç günümüzde gıda politikaları, tarım uygulamaları, tohum, pestisitler, permakültür, gıda toplulukları, gıda egemenliği, topluluk destekli tarım, katılımcı onay sistemi, “EkoHarita nedir ve ne işe yarar?” konularına değinerek, gıda topluluklarının çoğalmasına yardımcı olmayı hedefleyen yeni projemiz www.ekotopluluk.org tanıtımını da kapsayan gerçekleştirdi. Sunumun ardından Aslıhan Demirtaş da Yedikule Bostanlarının dünü, bugünü ve bölgedeki son durum hakkında bizleri bilgilendirdiği bir sunum yaptı.

Başta bizi davet eden sevgili Hossein Sadri & Senem Zeybekoglu Sadri’ye ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz. 🌱

 


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla