ortaklaşa oluşumundan Duygu Toprak ve Hülya Ertaş’ın editörlüğünü yaptığı “Kenti Müşterekleştirmek” adlı çalışma yayımlandı. Kitabı e-book olarak linkten (link-1- / link-2-) indirebilir ya da yakında ortaklaşa sayfasında duyurulacak kolektiflerden ve kitabevlerinden temin edebilirsiniz. kitapta Ekoharita Gönüllüsü Alper Can Kılıç’ın da Duygu Toprak ile yaptığı bir söyleşi yer alıyor. Kitaba katkıda bulunan isimlerin katılımıyla 4 Temmuz Cumartesi günü saat 13:00’te facebook hesabı üzerinden gerçekleşecek sohbete herkesi bekleriz.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!