17 Mayıs Pazartesi Türkiye saati ile 13:30-15:00 arasında “Joining forces in land and water struggles: Strategies for alliance-building in Asia and Europe”(Toprak ve su mücadelelerinde güçleri birleştirmek: Asya ve Avrupa’da ittifak kurma stratejileri) başlıklı oturumda, Uluslararası TDT Ağı Urgenci adına Ceyhan Temürcü Türkiye’de gıda topluluklarıyla ilgili genel bilgileri ve TADYA örneğini anlatacak. Ardından da etkileşimli bir çalışma yapılacak.

Etkinliğe kayıt için: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEldOCoqDsrG9RbeTty5EQL_AKHqdNuHTZ_

Etkinliği takviminize eklemek için: https://calendar.google.com/event?action=TEMPLATE&tmeid=MTJydjNpdjI5aGhqM3Fva2ZnajZ2MG5kam0gYW9uaWkyb3JzcGFrbXQ3bDVhZXI3cmExMjBAZw&tmsrc=aonii2orspakmt7l5aer7ra120%40group.calendar.google.com

Asya Avrupa Halklar Forumu (AEPF) (https://aepf.info/), bu iki kıtada yer alan sivil toplum yapılarının ve sosyal hareketlerin stratejik fikir alışverişi yaptıkları ve dayanışma sergiledikleri bir ağdır.

Bu ağ iki yılda bir büyük bir buluşma gerçekleştiriyor. Bu yıl 17-23 Mayıs arasında çevrimiçi düzenlenecek olan buluşmanın programı şu sayfada: https://aepf.info/aepf-13-programme/

*Konuşma ve çalıştaylarda iletişim ve etkileşim dili İngilizce.
*İstediğiniz oturuma kolayca kayıt yapabilirsiniz. (CET saat dilimi detayına dikkat, Türkiye saati CET +1 dir.)
*Toplantı raporları daha sonra yine bu sayfa üzerinden de arşivlenerek paylaşılacaktır.


Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş! Patreon yoluyla EkoHarita'ya abone olun💞

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱" linkine tıklayarak ya da patreon.com/ekoharita adresinden hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!