Scottish Fold Kediler Hakkında Önemli Bir Detay

Anasayfa Forumlar Hayvanlar Scottish Fold Kediler Hakkında Önemli Bir Detay

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #451265
  Gökçen Cebeci
  Katılımcı

  Scottish Fold kedi başka bir kıvrık kulaklı Scottish Fold kedi ile eşleşirse, yavruların hepsi kıvrık kulaklı olur fakat bu yavrular iki önemli ciddi kusura sahip olabilirler. Bu kusurlar şunlardır:

  • Kuyruk omurlarının birbirine yapışık olması dolayısıyla anormal kalın bir kuyruk oluşabilir.
  • Patilerin çevresindeki kıkırdağın büyümesi sonucu kalınlaşmış bacaklar oluşabilir ki bu da hayvanın yürümesini zorlaştırır.
  • Bu konu 8 ay 3 hafta önce önce Gökçen Cebeci tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

Alaturca Design /// EkoHarita sunucuları %300 Yenilenebilir Enerji Kaynaklarıyla Beslenmektedir. /// Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları /// Yayın İlkeleri ///

Bizden Haber Al!

Her geçen gün gelişen ve yenilenen içeriğimizden seni haberdar etmek isteriz. Sen de bizimle aynı hisleri paylaşıyorsan kayıt olmayı unutma. ;)

Bültene kayıt oldun. Teşekkürler! Ekoharita sosyal ağına dahil olmak için: http://www.ekoharita.com/kayit-ol/ kullanıcı olarak da kayıt olabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Üret, çoğalt, paylaş!

EkoHarita gönüllülerin inisiyatifiyle işleyen sivil bir oluşumdur. Bu oluşumun ve yeni projelerinin devamlılığını desteklemek için sen de destek verebilirsin! Menüde yer alan "🌈ŞİMDİ DESTEK OL!🌱💞" linkine tıklayarak patreon hesabımıza ulaşabilirsin. Doğa yolumuz olsun!

Shares
Araç çubuğuna atla